Diskuse a reference našich klientů k výkupu bytů

Níže najdete otázky, nebo reference našich klientů k výkupu bytů. Na vaše otázky se snažíme odpovídat co nejdříve. Pokud ale potřebujete nutně prodat byt a řešit svou situaci okamžitě a včera již bylo pozdě, tak nám raději ihned zavolejte, nebo napište na email.

Diskusní téma: Diskusní fórum k výkupu bytů

prodám byt z dědictví

dobrý den zdědil jsem byt v Nymburku a chci ho rychle se sestrou prodat. Byt je ale v hrozném stavu, je tam stršněj bordel a nepořádek. Odkupujete i takové byty z dědictví?

Re: prodám byt z dědictví

Dobrý den, ano vykypujeme i byty z dědictví v původním stavu. Pokud chcete prodat byt z dědictví a nemáte čas jej se sestrou vyklidit, tak nám zavolejte nebo napište a my se o vše postaráme a byt odkoupíme v takovém stavu v jakem momentálně je.

exekuce na byt

Dobrý den bývalý manžel si nadělal dluhy a já mám teď jednu exekuci za druhou. Můžete vykoupit můj byt tak aby mu ty exekuce zůstali ať si to vyžere on. Neplatí mi ani alimenty tak bych byla ráda, kdyby tyhle exekuce zaplatil on. Já už díky tomu že mi neplatí taky nestíhám platit svoje dluhy a hrozí mi taky exekuce. Byt mám v Benešově

Re: exekuce na byt

Dobrý den, bohužel při výkupu zadluženého bytu na kterém váznou exekuce, musíme tyto exekuce nejdříve uhradit. Pokud se exekuce na bytu neuhradí, nepovolí exekutor převod bytu do našeho vlastnictví. Úhradou ale tyto exekuce zaniknou a manžel je již nemusí platit. Buď exekuce uhradí manžel, nebo je uhradíme my, o tuto částku samozřejmě obdržíte za byt méně. V každém případě je stále lepší prodat byt nám, než nechat byt spadnout do dražby, kde se takový byt vydraží za zlomek ceny a o byt přijdete a často majiteli bytu dluhy zůstanou pokud je výše dluhů (exekucí) vyšší než cena, za kterou se byt vydraží. Pozor, od vydražené ceny bytu se odečítá množství různých nákladů pro exekutory a dražebníka (často statisicové částky) a na úhradu dluhů tak nejde celá částka z dražby bytu! Nečekejte a rychle nám zavolejte nebo napište. Okamžitě situaci vyřešíme, dluhy a exekuce uhradíme a zabráníme tak dražbě!

prodám byt

Dobrý den asi prodám svůj byt, teda zvažuju jeho prodej. Nemám žádné dluhy, ale můj přítel má a hrozí mu exekuce. Požádal o oddlužení, ale oddlužení mu nebylo schváleno. Bojím se, aby mi byt exekutor nesebral. Když byh vám svůj byt prodala, mohli bysme v něm dál bydlet jako v nájmu?

Re: prodám byt

Dobrý den, pokud je byt pouze Váš a přítel ho nespoluvlastní, nemůže Vám exekutor byt exekuovat, ani dát byt do dražby. Pokud Vám někdo toto tvrdí, tak mu nevěřte, musely by to být Vaše dluhy a Vaše exekuce. Byt neprodávejte a nechte si ho. Spíš prodejte přítele:) Ale pokud budete opravdu chtít byt nutně prodat, tak ho rádi koupíme. Ohledně nájmu se můžeme domluvit také. Vyplňtě formulář Chci prodat byt a my se Vám obratem ozveme.

prodám byt spěchá

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, za jak dlouho budu mít peníze když vám prodám svůj byt v Praze? Potřebuji ho prodat nutně rychle, na prodej bytu spěchám. Jedna realitka mi řekla že ode mne byt vykoupí a nakonec si vyřizovali hypotéku kterou nakonec stejně nedostali a já měla mít peníze už před měsícem. Peníze potřebuji nutně na zaplacení dluhu za stavební práce na svém domě. Nejsem z Prahy a nemůžu tam pořád jezdit přes celou republiku! Už nevím co mám dělat, před tím jsem byt prodávala půl roku a realitky jen slibovali že byt koupí nebo že mají klienti a že ho hned prodaj a já abych se snad hanbou propadla že nemám na zaplacení.

Re: prodám byt spěchá

Dobrý den, peníze můžete mít v den podpisu kupní smlouvy, nebo dohody o převodu v družstvu, nejpozději však do týdne od převodu, je to individuální. Ohledně domluvení ceny bytu a podpisu kupnícch smluv nemusíte do Prahy jezdit. Byt oceníme dle vašich informací (lokalita, dispozice, plocha bytu, stav bytu apod.) a smlouvy můžeme podepsat u advokáta, nebo notáře blízko Vašemu bydlišti. Zavolejte nám, nebo vyplňte formulář jaký byt chcete prodat. Pomůžeme Vám obratem

Poděkování

Moc děkuji za rychlost s jakou jste mi pomohli. Byla jsem v zoufalé finanční situaci a díky lidskému přístupu mám konečně po roce problémech. Kdybych Vám zavolala hned, mohla jsem si ušetřit to trápení s exekutory. A děkuji za nový domeček, který jste mi sehnali na splátky. Monika Podlešáková

Re: Poděkování

Dobrý den paní Podlešáková. Jsme rádi, že jsme Vám mohli problémy s exekutory vyřešit k Vaší spokojenosti. I my děkujeme za kladnou referenci a přejeme ať se Vám v domečku dobře bydlí.

odkup dluhů na bytu

mám na bytu dluhy. odkoupíte je prosím nebo aspoň kdyby jste je mohly vyplatit? tak abych už nic nedlužil. děkuji

Re: odkup dluhů na bytu

Dobrý den pokud máte na mysli, abychom Vám půjčili peníze na výplatu dluhů na byt, tak je to možné oproti zástavě bytu. Nečekejte a volejte nám, nebo vyplňte formulář jaký byt chcete prodat. Pomůžeme Vám obratem

dotaz na prodej bytu

Dobrý večer ,chci prodat družstevní byt ,ale zbývá doplatit anuita asi 200.000 korun a dlužím několik nájmů- vyplatíte i takový byt?

Re: dotaz na prodej bytu

Ano, i takové byty odkupujeme. Pokud chcete prodat družstevní byt s anuitou, tak jen potřebujeme znát přesné vyčíslení nesplacené anuity a výši dluhů. Pokud přesné vyčíslení anuity a dluhů neznáte, můžeme si je zjistit na družstvu my. Zavolejte nám nebo nám napište na sebe kontakt. Vše zařídíme a již druhý den můžete mít peníze.

prodám byt

Dobrý den musím prodat byt. peníze potřebuji co nejdřív, jak dlouho to bude trvat když ho prodám vám? potřebovala bych je do víkendu nebo pondělí

Re: prodám byt

Dobrý den, je to možné, ale potřebujeme pro urychlení okamžitě spolu jednat. Zavolejte nám, nebo nám na sebe pošlete telefonní číslo emailem na rychly-vykup-bytu@seznam.cz nebo vyplňte formulář. obratem se Vám ozveme.

Re: Re: prodám byt

děkuju, poslala jsem vám SMSku, už jsme domluveni na zítra ráno s vašim kolegou. jste báječně rychlí

prodej byt

Kolik nabídnete za byt v Mladé Boleslavi? Jedná se o 5+1 s garáží. Chci ho prodat hned.

Re: prodej byt

Dobrý den, cenu za kterou vykoupíme Váš byt určíme z podrobnějších fotografií a přesné adresy, nebo po osobní navštěvě bytu. Napište nám Vaše telefonní číslo. Budeme Vás obratem kontaktovat.

Přidat nový příspěvek

Výkup bytů - chci prodat byt

vyplňte nezávazně tento formulář s informacemi jaký byt chcete prodat a obratem se vám ozveme, nebo případně volejte tel.: 774 680 035

Aktuality

Chci prodat byt, jaké mám možnosti

Pokud chci v dnešní době prodat byt, musím zvážit v jaké jsem situaci a co od prodeje bytu očekávám, nebo proč chci byt prodat. Majitel bytu si musí položit tyto otázky: chci prodat byt nutně? spěchám na prodej bytu? mám se kam odstěhovat když prodám byt? dlužím, nebo mi hrozí exekuce? mám...
Celý článek