Diskuse a reference našich klientů k výkupu bytů

Níže najdete otázky, nebo reference našich klientů k výkupu bytů. Na vaše otázky se snažíme odpovídat co nejdříve. Pokud ale potřebujete nutně prodat byt a řešit svou situaci okamžitě a včera již bylo pozdě, tak nám raději ihned zavolejte, nebo napište na email.

Diskusní téma: Diskusní fórum k výkupu bytů

Re: prodám byt

Dobrý den, je to možné, ale potřebujeme pro urychlení okamžitě spolu jednat. Zavolejte nám, nebo nám na sebe pošlete telefonní číslo emailem na rychly-vykup-bytu@seznam.cz nebo vyplňte formulář. obratem se Vám ozveme.

Re: Re: prodám byt

děkuju, poslala jsem vám SMSku, už jsme domluveni na zítra ráno s vašim kolegou. jste báječně rychlí

prodej byt

Kolik nabídnete za byt v Mladé Boleslavi? Jedná se o 5+1 s garáží. Chci ho prodat hned.

Re: prodej byt

Dobrý den, cenu za kterou vykoupíme Váš byt určíme z podrobnějších fotografií a přesné adresy, nebo po osobní navštěvě bytu. Napište nám Vaše telefonní číslo. Budeme Vás obratem kontaktovat.

Přidat nový příspěvek

Výkup bytů - chci prodat byt

vyplňte nezávazně tento formulář s informacemi jaký byt chcete prodat a obratem se vám ozveme, nebo případně volejte tel.: 774 680 035

Aktuality

Chci prodat byt, jaké mám možnosti

Pokud chci v dnešní době prodat byt, musím zvážit v jaké jsem situaci a co od prodeje bytu očekávám, nebo proč chci byt prodat. Majitel bytu si musí položit tyto otázky: chci prodat byt nutně? spěchám na prodej bytu? mám se kam odstěhovat když prodám byt? dlužím, nebo mi hrozí exekuce? mám...
Celý článek