Diskuse a reference našich klientů k výkupu bytů

Níže najdete otázky, nebo reference našich klientů k výkupu bytů. Na vaše otázky se snažíme odpovídat co nejdříve. Pokud ale potřebujete nutně prodat byt a řešit svou situaci okamžitě a včera již bylo pozdě, tak nám raději ihned zavolejte, nebo napište na email.

Diskusní téma: Diskusní fórum k výkupu bytů

byt s hypotékou v Praze

chci prodat byt v Praze s hypotékou. přišel jsem o práci a již asi půl roku nestíhám platit hypotéku. dlužím tedy bance a za poplatky za byt. bojím se že mi banka byt zabaví do exekuce a prodá v dražbě, už mi poslali dopis že to udělají. můžete mi pomoci?? nechci přijít o byt a ještě dál dlužit bance

Re: byt s hypotékou v Praze

Dobrý den, okamžitě nám volejte nebo vyplňtě formulář. Díky našim zkušenostem s bankami dokážeme tyto situace rychle vyřešit a předejít tak exekuci a dražbě bytu. Banka má právo byt prodat aby uspokojila své pohledávky, bohužel často se byt prodá za velmi nízkou cenu a dlužník opravdu dál bance dluží. Čím dříve nás budete kontaktovat, tím dříve od Vás byt koupíme a pomůžeme Vám zbavit se této zátěže.

byt v exekuci v Praze

Dobrý den. Mám v Praze byt v exekuci a potřebovala bych ho prodat, abych měla na zaplacení exekuce. Exekutor a také v realitní kanceláři mi řekli, že byt prodat nemůžu protože katastr by prodej bytu nepřepsal a ani ten exekutor to prej nepovolí. Už nevím co dál, byt bych klidně prodala tak abych aspoň uhradila ty exekuce, ale jak to mám udělat když to teda nejde? Co tady čtu, tak vy byste to uměli?

Re: byt v exekuci v Praze

Dobrý den, ano umíme. Vše zařídíme sami, s exekutorem domluvíme podmínky zaplacení exekuce v rámci koupě bytu Vám vyplatíme zbývající částku za byt. Zápis do katastru nemovitostí zajistmíne také. Pokud chcete byt prodat rychle a nechcete aby se Vám u exekutora navyšovala částka exekuce, okamžitě nám volejte nebo vyplňtě formulář na této stránce.

Prodám byt

Dobrý den,ráda bych prodala byt co v nejbližší době.Budu ráda,kdyby jste se mi ozvaly jak jen to bude možné.Děkuji předem. Mašátová

Re: Prodám byt

Dobrý den. Zavolejte nám, nebo vyplňtě náš formulář jaký byt chcete prodat a nezapomeňte uvést kontaktní údaje a my se Vám co nejdříve ozveme a přijedeme, byt ohodnotíme a na místě se domluvíme na ceně za Váš byt.

exekuce na polovinu bytu - prodám podíl

Dobrý den, vykupujete i podíly? Bratr má na své polovině bytu exekuce a je na jeho zadluženej podíl je nařízena dražba. Mě už nebaví se s ním hádat, půjčky na jeho exekuce mu už taky nemíním dál platit a protože se bojím, že někdo koupí v dražbě jeho podíl a nastěhuje se ke mě do bytu, tak raději svouji polovinu včas prodám. Byt je v Praze a ještě máme s bratrem dům po babičce. Ten ale není v Praze, ale kdyby jste měli zájem i o polovinu takového domu, tak ji také hned prodám. Ale dům je v hodně špatném stavu, bratr tam sice bydlí, ale asi byste to museli vidět. A exekuce jsou i na tom domě, teda zase na bratrově polovině. Děkuji za odpověď.

Re: exekuce na polovinu bytu - prodám podíl

Dobrý den, ano vykupujeme i podíly na bytu. Uvažujete správně, opravdu reálně hrozí, že pokud někdo koupí v dražbě bratrovu polovinu bytu, tak má stejné právo užívat byt spolu s Vámi. Ve vaší situaci je tak rozumné prodat svoji polovinu bytu co nejdříve ještě před dražbou bratrovy poloviny bytu. Je samozřejmé, že exekuce má bratr i na domě. Exekutor zapisuje exekuce automaticky na všechny nemovitosti ve vlastnictví dlužníka. Je škoda, že jste se na nás neobrátila dřív dokud bratrovy dluhy byly ještě menší, mohli jsme exekucím a dražbě předejít a zastavit dražbu úplně. Ale třeba to ještě zvládneme. V každém případě vaší polovinu bytu můžeme vykoupit a ohledně domu - ozvěte se nám, koukneme se i na ten dům a třeba koupíme i ten.

dotaz na výkup bytů

dobrý den, když děláte výkup bytů, tak uděláte za mě při prodeji i odhad? a daň za převod bytu za mě taky zaplatíte? chci prodat byt v Nymburce a nevím jak výkup bytů funguje. ale byt chci prodat bez realitky, oni ty realitky stejne jen slibujou že mají kupce a pak vodí rok zájemce do bytu a stejně byt nakonec neprodají. už mám jednu takovou zkušenost a proto chci byt prodat někomu kdo byty vykupuje ihned přímo. prostě abyste přijeli, řekli cenu, plácneme si a byt je váš.

Re: dotaz na výkup bytů

Dobrý den, nemusíte se obávat, při výkupu bytů vše zařídíme my. Patří to mezi naše standardní služby, tak aby byl pro majitele bytů výkup rychlý a bezstarostný. Zavolejte nám, nebo vyplňtě náš formulář jaký byt chcete prodat a my se Vám co nejdříve ozveme a přesně jak píšete - přijedeme, byt ohodnotíme a na místě se domluvíme na ceně za Váš byt.

CHCI PRODAT BYT S DLUHY

MAME ZASTAVY A EXEKUCE NEVIME KUDY KAM POTREBUJEME POMOCI BYT MAME. CO MAME DELAT. POMUZETE NAM?

Re: CHCI PRODAT BYT S DLUHY

Pomůžeme Vám byt oddlužit a pokud ho chcete prodat, tak jej i koupíme! Dluhy, exekuce ani zadlužené byty nám nevadí! Exekuce vyplatíme a zastavíme dražbu. Zavolejte nám, nebo vyplňtě náš formulář jaký byt chcete prodat a my se Vám co nejdříve ozveme.

prodám družstevní byt - spěchá

Dobrý den, moje maminka vlastní družstevní byt v Praze Libni a ráda by ho prodala. Protože nás naprosto zklamal přístup realitek, tak se obracím na vás. Kupujete i družstevní byty? Byt je s nesplacenou anuitou. Zbývá doplatit 430.000 Kč za anuitu a zatím nyt nelze převést do osobního vlastnictví. Potřebuji byt nutně prodat do konce prázdnin, od září se stehujeme mimo Prahu a maminku si budeme brát k sobě. Děkuji

Re: prodám družstevní byt - spěchá

Dobrý den. Ano družstevní byty vykupujeme. Odkupu družstevního bytu nebrání ani nesplacená anuita a nevadí nám ani že družstevní byt nelze převést do osobního vlastnictví. Pokud chcete byt prodat do konce prázdnin, tak nám co nejdříve zavolejte, nebo vyplňtě náš formulář jaký byt chcete prodat a my se Vám co nejdříve ozveme a byt vykoupíme. Peníze za váš byt můžete mít velmi brzo.

taky prodám byt v praze

taky prodám byt v praze, kolik za něj dostanu peníz? je to 3kk 66metručtverečníh. chci byt prodat rychle a prej teď ceny v praze na horu a je vhodná doba prodat byt v praze a v jedny realitce my makléř říká že my dáte dobrou cenu protže je v praze malo bytů na prodej

Re: taky prodám byt v praze

Dobrý den, vždy záleží na lokalitě, stavu bytu a ceně. Pošlete nám na sebe kontakt nebo zavolejte, případně pošlete SMS a ozveme se Vám zpět. Určitě se domluvíme k vaší spokojenosti a byt vykoupíme.

Re: taky prodám byt v praze

Dobrý den,koupíme byt v Praze,min.3kk,OV nebo DV se splacenou anuitou,rychlé jednání,platba hotově. Jsme mladá česká rodina,hledáme byt pro sebe,spěchá.

výkup bytů Praha

Dobrý den obracím se navás na doporučení že provádíte výkup bytů v Praze. Kamarádka Vám prodala svůj byt také v Praze a byla moc psokojená s rychlostí prodeje. Zdědil jsem byt v Praze a chci ho prodat. Bohužel nemám čas jezdit do Prahy a řešit prodej bytu ani prodej pozůstalosti. V bytě je spousta věcí spíš bez hodnoty a na vyhození. Předpokládám, že když provádíte výkup bytů tak určitě musíte často řešit nábytek a vybavení bytu. Mě by moc pomohlo, kdybyste byt v Praze koupili v takovém stavu v jakém je včetně bybavení. A také by mi moc pomohlo když byste výkupní cenu určili bez návštěvy bytu tak abych nemusel do Prahy jezdit, fotografie bytu Vám můžu zaslat. Je možné abysme kupní smlouvy za prodej bytu podepsali u nás a nemusel jsem jezdit do Prahy ani tohle řešit? Moc by mi to pomohlo, starám se o maminku a potřebuje kažoddenní péči.

Re: výkup bytů Praha

Dobrý den, vše co popisujete je možné. Vhledem k tomu, že byty v Praze kupujeme velmi často, máme přehled o lokalitách a skutečných cenách které se v Praze hodně liší dle lokality a stavu bytu. Vybavení v bytě nám nevadí, byt koupíme i s vybavením a klidně neuklizený. Pokud tedy chcete prodat byt v Praze, stačí nám do emailu poslat fotografie bytu a další informace o bytu. Smlouvy můžeme podepsat u Vás u nejbližšího advokáta nebo notáře. Hezký den

zastavení exekuce

Dobrý den, mám byt v Praze Kobylisy, prodat ho nechci, ale mám na byt exekuce a potřebuju je zastavit a nevím co dál. Je se svámi možné domluvit na pomoci a na zastavení exekuce? Chápu, že budu muset půjčku kterou byste mi pomohli exekuce zastavit vrátit. Myslím, že tak do tří měsíců bych půjčku vrátil, hlavně ale teď potřebuju nějak exekuci zastavit protože mi hrozí v srpnu dražba bytu a nechci o něj přijít. Byt mám po babičce a jsou v něm teď nájemníci. Klidně budu bytem ručit a když bych nebyl schopen peníze z půjčky vrátit, tak byt prodám a smířím se s tím. Ale teď byt prodávat hned nechci, jen potřebuju pomoc zastavit exekuci.Děkuju za zprávu

Přidat nový příspěvek

Výkup bytů - chci prodat byt

vyplňte nezávazně tento formulář s informacemi jaký byt chcete prodat a obratem se vám ozveme, nebo případně volejte tel.: 774 680 035

Aktuality

Chci prodat byt, jaké mám možnosti

Pokud chci v dnešní době prodat byt, musím zvážit v jaké jsem situaci a co od prodeje bytu očekávám, nebo proč chci byt prodat. Majitel bytu si musí položit tyto otázky: chci prodat byt nutně? spěchám na prodej bytu? mám se kam odstěhovat když prodám byt? dlužím, nebo mi hrozí exekuce? mám...
Celý článek