Diskuse a reference našich klientů k výkupu bytů

Níže najdete otázky, nebo reference našich klientů k výkupu bytů. Na vaše otázky se snažíme odpovídat co nejdříve. Pokud ale potřebujete nutně prodat byt a řešit svou situaci okamžitě a včera již bylo pozdě, tak nám raději ihned zavolejte, nebo napište na email.

Diskusní téma: Diskusní fórum k výkupu bytů

Re: půjčka Acema

Dobrý den, ano i takový případ umíme vyřešit a byt vykoupíme. Bohužel realitky ve skutečnosti pouze prodej zprostředkovávají a nemají naše zkušenosti, které s každým výkupem bytů získáváme. Tím, že vykupujeme zadlužené byty, byty v exekuci a byty v dražbách, máme bohaté zkušenosti a víme jak řešit mnohdy neřešitelné problémy, které vznikají tím, že si majitelé bytu půjčí peníze od nebankovních institucí nebo jedinců. Bohužel banky opravdu odmítají poskytnout hypoteční úvěr na koupi zadlužených bytů, bytů v exekuci, v dražbě nebo bytu se zástavním právem věřitele, kterým není běžná banka. Zavolejte nám nebo vyplňte formulář a obratem se Vám ozveme a byt od Vás odkoupíme. rychly-vykup-bytu.cz

chci prodat družstevní byt

Mám družstevní byt a mám dluhy za nájem. Družstvo odhlasovalo že mě vyloučili z družstava jako člena. Kamarádka mi říkala, že prej když jí vyloučili také z našeho družstva pro neplacení, tak prej jste ji pomohli. Můžete odkoupit i ten můj byt když jsem tedy vyloučenej z družstva? Mám se do měsíce odstěhovat a předat byt družstvu

Re: chci prodat družstevní byt

Pane Nováku, už jsme o tomto spolu 2x mluvili! Zavolejte mi znova a nechte to už konečně na nás a nesnažte si to v družstvu domluvit sám! Vždy se jen obecně ptáte po telefonu nebo emailu a stále jste se nehnul z místa. Dohodneme se na dalším postupu a vše za Vás vyřídíme. Ve Vašem případě je šance jak vše zařídit, abyste nám mohl byt následně prodat, jen Vás bude muset bytové družstvo přijmout zpět za člena družstva a družstevní byt vykoupíme i s dluhy. Neotálejte a ozvěte se nám, většinou nám lidé zavolají až po několika měsících nebo i po roce, co jsou z družstva vyloučeni a pak s tím již nic nejde dělat. A pozor, to že Vás třeba družstvo i po vyloučení nechá nadále v bytě bydlet neznamená, že můžete družstevní byt následně prodat jak si někteří myslí!

převzetí hypotéky

Dobrý den, nezvládám už platit dlouhodobě hypotéku a hrozí mi od banky že o byt přijdu a byt prodají v dražbě nebo tak něco. Napadlo mě byt prodat i s hypotekou. Kupujete i takové byty? Děkuji moc za odpověď. J.

Re: převzetí hypotéky

Pánové moc Vám děkuji za pomoc! Budu Vás chválit kudy budu chodit. Když si vezmu, že jsem Vám psala před týdnem a včera jsme podepsali smlouvy, tak mám o starost míň. Tím že jsem se zbavila hypoteky se mi neskutečně ulevilo. Ještě jednou díky

Re: Re: převzetí hypotéky

Děkujeme za pochvalu a referenci paní Janáková. Jsme rádi že jste spokojena. rychly-vykup-bytu.cz

PRODAM BYT

BYT JE V PANELOVEM DOME 3plus 1,CHTELA BYCH HO PRODAT CO NEJDRIVE,MAM NA BYT PLOMBU,JELIKOZ DLUZIM PENIZE ZA SPLATKY

Re: PRODAM BYT

Dobrý den, stejná odpověď jako níže, jestli myslíte plombou exekuci nebo jiné omezení od věřitelů, tak nám okamžitě zavolejte nebo vyplňtě formulář. Umíme tyto situace rychle vyřešit a předejít tak dražbě bytu. Čím dříve nás budete kontaktovat, tím dříve od Vás byt koupíme a pomůžeme Vám zbavit se této zátěže.

byt s hypotékou v Praze

chci prodat byt v Praze s hypotékou. přišel jsem o práci a již asi půl roku nestíhám platit hypotéku. dlužím tedy bance a za poplatky za byt. bojím se že mi banka byt zabaví do exekuce a prodá v dražbě, už mi poslali dopis že to udělají. můžete mi pomoci?? nechci přijít o byt a ještě dál dlužit bance

Re: byt s hypotékou v Praze

Dobrý den, okamžitě nám volejte nebo vyplňtě formulář. Díky našim zkušenostem s bankami dokážeme tyto situace rychle vyřešit a předejít tak exekuci a dražbě bytu. Banka má právo byt prodat aby uspokojila své pohledávky, bohužel často se byt prodá za velmi nízkou cenu a dlužník opravdu dál bance dluží. Čím dříve nás budete kontaktovat, tím dříve od Vás byt koupíme a pomůžeme Vám zbavit se této zátěže.

byt v exekuci v Praze

Dobrý den. Mám v Praze byt v exekuci a potřebovala bych ho prodat, abych měla na zaplacení exekuce. Exekutor a také v realitní kanceláři mi řekli, že byt prodat nemůžu protože katastr by prodej bytu nepřepsal a ani ten exekutor to prej nepovolí. Už nevím co dál, byt bych klidně prodala tak abych aspoň uhradila ty exekuce, ale jak to mám udělat když to teda nejde? Co tady čtu, tak vy byste to uměli?

Re: byt v exekuci v Praze

Dobrý den, ano umíme. Vše zařídíme sami, s exekutorem domluvíme podmínky zaplacení exekuce v rámci koupě bytu Vám vyplatíme zbývající částku za byt. Zápis do katastru nemovitostí zajistmíne také. Pokud chcete byt prodat rychle a nechcete aby se Vám u exekutora navyšovala částka exekuce, okamžitě nám volejte nebo vyplňtě formulář na této stránce.

Prodám byt

Dobrý den,ráda bych prodala byt co v nejbližší době.Budu ráda,kdyby jste se mi ozvaly jak jen to bude možné.Děkuji předem. Mašátová

Re: Prodám byt

Dobrý den. Zavolejte nám, nebo vyplňtě náš formulář jaký byt chcete prodat a nezapomeňte uvést kontaktní údaje a my se Vám co nejdříve ozveme a přijedeme, byt ohodnotíme a na místě se domluvíme na ceně za Váš byt.

exekuce na polovinu bytu - prodám podíl

Dobrý den, vykupujete i podíly? Bratr má na své polovině bytu exekuce a je na jeho zadluženej podíl je nařízena dražba. Mě už nebaví se s ním hádat, půjčky na jeho exekuce mu už taky nemíním dál platit a protože se bojím, že někdo koupí v dražbě jeho podíl a nastěhuje se ke mě do bytu, tak raději svouji polovinu včas prodám. Byt je v Praze a ještě máme s bratrem dům po babičce. Ten ale není v Praze, ale kdyby jste měli zájem i o polovinu takového domu, tak ji také hned prodám. Ale dům je v hodně špatném stavu, bratr tam sice bydlí, ale asi byste to museli vidět. A exekuce jsou i na tom domě, teda zase na bratrově polovině. Děkuji za odpověď.

Re: exekuce na polovinu bytu - prodám podíl

Dobrý den, ano vykupujeme i podíly na bytu. Uvažujete správně, opravdu reálně hrozí, že pokud někdo koupí v dražbě bratrovu polovinu bytu, tak má stejné právo užívat byt spolu s Vámi. Ve vaší situaci je tak rozumné prodat svoji polovinu bytu co nejdříve ještě před dražbou bratrovy poloviny bytu. Je samozřejmé, že exekuce má bratr i na domě. Exekutor zapisuje exekuce automaticky na všechny nemovitosti ve vlastnictví dlužníka. Je škoda, že jste se na nás neobrátila dřív dokud bratrovy dluhy byly ještě menší, mohli jsme exekucím a dražbě předejít a zastavit dražbu úplně. Ale třeba to ještě zvládneme. V každém případě vaší polovinu bytu můžeme vykoupit a ohledně domu - ozvěte se nám, koukneme se i na ten dům a třeba koupíme i ten.

dotaz na výkup bytů

dobrý den, když děláte výkup bytů, tak uděláte za mě při prodeji i odhad? a daň za převod bytu za mě taky zaplatíte? chci prodat byt v Nymburce a nevím jak výkup bytů funguje. ale byt chci prodat bez realitky, oni ty realitky stejne jen slibujou že mají kupce a pak vodí rok zájemce do bytu a stejně byt nakonec neprodají. už mám jednu takovou zkušenost a proto chci byt prodat někomu kdo byty vykupuje ihned přímo. prostě abyste přijeli, řekli cenu, plácneme si a byt je váš.

Re: dotaz na výkup bytů

Dobrý den, nemusíte se obávat, při výkupu bytů vše zařídíme my. Patří to mezi naše standardní služby, tak aby byl pro majitele bytů výkup rychlý a bezstarostný. Zavolejte nám, nebo vyplňtě náš formulář jaký byt chcete prodat a my se Vám co nejdříve ozveme a přesně jak píšete - přijedeme, byt ohodnotíme a na místě se domluvíme na ceně za Váš byt.

CHCI PRODAT BYT S DLUHY

MAME ZASTAVY A EXEKUCE NEVIME KUDY KAM POTREBUJEME POMOCI BYT MAME. CO MAME DELAT. POMUZETE NAM?

Re: CHCI PRODAT BYT S DLUHY

Pomůžeme Vám byt oddlužit a pokud ho chcete prodat, tak jej i koupíme! Dluhy, exekuce ani zadlužené byty nám nevadí! Exekuce vyplatíme a zastavíme dražbu. Zavolejte nám, nebo vyplňtě náš formulář jaký byt chcete prodat a my se Vám co nejdříve ozveme.

Přidat nový příspěvek

Výkup bytů - chci prodat byt

vyplňte nezávazně tento formulář s informacemi jaký byt chcete prodat a obratem se vám ozveme, nebo případně volejte tel.: 774 680 035

Aktuality

Chci prodat byt, jaké mám možnosti

Pokud chci v dnešní době prodat byt, musím zvážit v jaké jsem situaci a co od prodeje bytu očekávám, nebo proč chci byt prodat. Majitel bytu si musí položit tyto otázky: chci prodat byt nutně? spěchám na prodej bytu? mám se kam odstěhovat když prodám byt? dlužím, nebo mi hrozí exekuce? mám...
Celý článek