Služby

Rychlý výkup bytů za hotové

Naší hlavní službou, kterou Vám tímto nabízíme, je nabídka okamžitého výkupu Vašeho bytu. Vykupujeme byty před i po rekonstrukci a to jak družstevní tak i v osobním vlastnictví, ale také rodinné domy, stavební pozemky, ornou půdu, chaty, chalupy. Vykupujeme celky i vlastnické podíly (tzv. společné podíly, nebo spoluvlastnictví). Vykupujeme byty se zástavou i v exekuci. Více informací o výkupu bytů najdete ZDE.

Pomoc při řešení dluhů nebo exekucí na Vašem bytě, nebo jiné nemovitosti

Pokud jste se dostali do situace, že na Vašem bytě váznou dluhy, zástavy, nebo byla uvalena exekuce a nemáte finanční prostředky na úhradu, napište nám nebo zavolejte. Pomůžeme Vám s jednáním s věřiteli, úřady a exekutory a úhradou exekuce a dluhů. V případě, že je byt dotčen exekucí nebo zástavním právem, nelze s ním nakládat. Proto byt v exekuci nemůžete prodat. V takovémto případě Vám pomůžeme exekuci uhradit, tím ji odstranit a následně můžete Váš byt prodat.

Pokud budete splácení svých závazků odkládat, poplatky za vykonání exekuce exekutorem Vás brzy převálcují. Nehledě na to, že nemovitost se prodá v dražbě mnohdy za třetinu ceny a dlužník dál dluží.

Pokud nechcete exekutorům a dražitelům za jejich úkony zbytečně platit, tak nečekejte a zavolejte nebo napište. Vymyslíme řešení tak, abyste byli spokojeni.

Jakou nemovitost chcete prodat?

vyplňte nezávazně tento formulář a obratem se Vám ozveme

Výkup bytů - chci prodat byt

vyplňte nezávazně tento formulář s informacemi jaký byt chcete prodat a obratem se vám ozveme, nebo případně volejte tel.: 774 680 035

Aktuality

Chci prodat byt, jaké mám možnosti

Pokud chci v dnešní době prodat byt, musím zvážit v jaké jsem situaci a co od prodeje bytu očekávám, nebo proč chci byt prodat. Majitel bytu si musí položit tyto otázky: chci prodat byt nutně? spěchám na prodej bytu? mám se kam odstěhovat když prodám byt? dlužím, nebo mi hrozí exekuce? mám...
Celý článek