Dotazy k výkupům bytů

Jsme investoři s letitými zkušenostmi s výkupy bytů a jsme schopni velmi rychle reagovat na vaše požadavky a to včetně oddlužení a pomoci při exekucích. Naše činnost se ale neomezuje pouze na výkup bytů.

Díky dlouhodobé spolupráci se zkušenými právníky dokážeme také zajistit pomoc při řešení složitějších majetkoprávních vztahů, které s nemovitostmi a péčí o ně souvisí.

Níže najdete časté otázky a odpovědi na ně, stačí kliknout na otázku. Případně doporučujeme navštívit také naši diskuzi, kde kladete další otázky.

Nejčastější otázky a odpovědi

Dobrý den za měsíc se má dražit můj byt protože mám exekuci. Nechci o byt přijít. Můžete mi pomoct?

Ano, můžeme zavolejte nám na telefonní číslo 774 680 035 pomůžeme se Vám vyhnout dražbě pokud již není pozdě nebo pokud nejste předlužený. Budeme potřebovat znát více informací. Nečekejte a volejte nám, nebo vyplňte tento formulář, čas je protí nám a musíme toto začít řešit okamžitě. Pokud to odložíte a zavoláte pár dnů před dražbou, tak ji už nedokážeme zastavit.

Dobrý den, vykupujete i byty zatížené exekucí? Jsem bez práce a nejsem schopná exekuci uhradit.

Dobrý den, den ano řešíme i koupi zadlužených nemovitostí. Jsme schopni Vaše exekuce uhradit a Váš byt koupit. V případě zájmu nám zavolejte na 774 680 035, nebo vyplňte tento formulář

Dobrý den, kde všude vykupujete byty?

Vykupujeme byty po celém území České republiky. Napište nám nebo zavolejte. Domluvíme se na podrobnostech a případné zchůzce.

Vlastním byt a mám zde exekuce. Jde takový byt prodat abych mohl exekuce uhradit?

Dobrý den, pokud je na Vašem bytě exekuce, nelze s ním nijak nakládat ani ho prodat. V dané situaci je zapotřebí exekuce uhradit a teprve potom byt prodat. Napište nám Váš telefon, nebo vyplňte tento formulář. Pomůžeme Vám s úhradou exekuce, popř. Váš byt přímo koupíme

Dobrý den, co ode mě budete chtít za dokumenty, když chci prodat byt?

Dobrý den, budeme potřebovat zejména informace o bytu. Pokud máte zájem prodat byt, napište nám své telefonní číslo a dohodneme se na osobní schůzce, kde si zjistíme vše potřebné. Na schůzce budeme potřebovat vidět List vlastnictví, nabývací titul (kupní smlouvu, darovací smlouvu apod.), případně další listiny (Smlouva o zřízení věcného břemene, apod.). Pokud tyto dokumenty nemáte (ztráta apod.), tak se nic neděje a opatříme si je ze sbírky listin z katastru nemovitostí.

Mohu Vás poprosit o odpověď na moji otázku? Můj přítel se kterým máme byt se dostal do exekuce. Byt máme každý na půl. Může exekutor zabavit i mou polovinu?

Dobrý den, pokud nejste sezdaní a pokud není dluh Váš společný, neměla by být Vaše polovina dotčena exekucí. Exekuce se týká majetku dlužníka.

Dobrý den, mám družstevní byt. Sice nemám exekuce, ale dlužím družstvu za nájem za půl roku. Družstvo mi vyhrožuje, že mě vyloučí z družstva a o byt tak přijdu. Je to možné? A pokud ano, tak kupujete i takto zadlužené byty? Nemám peníze na zaplacení dlužného nájmu.

Dobrý den. Ano, družstvo Vás může opravdu vyloučit pro neplacení nájmu a záloh. Nepodceňujte to! Pokud budete mít zájem, dluhy uhradíme a byt od Vás koupíme. Budeme jednat s družstvem a vše zařídíme. Víme, že jsou tyto situace pro Vás choulostivé a pokdu chcete, tak nebudete muset na družstvo ani chodit a my vše zařídíme a vyjednáme.

Nutně prodám byt nebo aspoň potřebuju nutně půjčku na dluhy. Můžu ručit bytem.

Dobrý den, Vaši situaci dokážeme vyřešit. Nečekejte a zavolejte nám, nebo vyplňte tento formulář, obratem se Vám ozveme a domluvíme se zda byt koupíme, nebo Vám pomůžeme dluhy uhradit a budete dál v bytě bydlet.

Výkup bytů - chci prodat byt

vyplňte nezávazně tento formulář s informacemi jaký byt chcete prodat a obratem se vám ozveme, nebo případně volejte tel.: 774 680 035

Aktuality

Chci prodat byt, jaké mám možnosti

Pokud chci v dnešní době prodat byt, musím zvážit v jaké jsem situaci a co od prodeje bytu očekávám, nebo proč chci byt prodat. Majitel bytu si musí položit tyto otázky: chci prodat byt nutně? spěchám na prodej bytu? mám se kam odstěhovat když prodám byt? dlužím, nebo mi hrozí exekuce? mám...
Celý článek